Jalandhar, Punjab
GST No. 03AAVFV5083H1ZP
Approx. Rs 145 / MeterGet Latest Price
Product Details:| Size/Diameter | 3/4 inch |
| Length of Pipe | 12 m |
| Type | Vacuum Hose Pipe |
| Packaging Type | Box |
| Color | Transparent |
| Shape | Round |
Approx. Rs 261 / KgGet Latest Price
Product Details:| Size/Diameter | 0.37 inch |
| Length of Pipe | 12m |
| Type | Hydraulic Hose Pipe |
| Color | Transparent |
| Shape | Round |
| Thickness | 0.5 mm |
Explore More Products
© VRS International. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited