Jalandhar, Punjab
GST No. 03AAVFV5083H1ZP
Approx. Rs 25 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Mild Steel |
| Voltage | 220 V |
| Capacity | 5 kg |
| Handle Type | Wooden |
| Shape | Square |
| Usage | Construction |
Approx. Rs 54 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Length | 3 Inch/75 mm |
| Shape | L |
| Material | Stainless Steel |
| Color | Black |
| Width | 1 mm |
| Packaging Type | Box |
Approx. Rs 150 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 120 Piece |
| Material | Mild Steel |
| Weight | 250 GRAMS |
| Brand | V R S |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
Approx. Rs 50 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Mild Steel |
| Weight | 100 g |
| Brand | VRS |
| Packaging Type | Box |
| Size/Dimension | 2 Inch |
| Country of Origin | Made in India |
| Shape | Oval |
| Color | Red |
Approx. Rs 800 / DozenGet Latest Price
Product Details:| Usage/Application | Cement Plasters |
| Material | SPRING STEEL |
| Brand/Make | VRS |
| I Deal In | New Only |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
Approx. Rs 99 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Stainless Steel |
| Overall Length | 9 Inch |
| Color | Red |
| Thickness | 1 mm |
Approx. Rs 496 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Length | 7 inch |
| Color | Red |
| Thickness | 2 mm |
| Material | Mild Steel |
| Frequency | 50 Hz |
| Weight | 4 kg |
Approx. Rs 35 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Stainless Steel |
| Handle Material | Wooden |
| Size | 9 Inch |
| Usage/Application | Construction |
| Frequency | 50 Hz |
| Color | Brown |
Approx. Rs 30 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Length | 10 inch |
| Color | Black |
| Size | 4 Inch |
| Handle Type | Plastic |
| Usage/Application | Construction |
| Moulded Parts Type | Industrial Parts |
Approx. Rs 37 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Material | Iron |
| Weight | 200 g |
| Brand | VRS |
| Packaging Type | Box |
| Size/Dimension | 6x4 Inch |
| Thread | 1.5 m |
Additional Information:
Explore More Products
© VRS International. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited