Jalandhar, Punjab
GST No. 03AAVFV5083H1ZP
Approx. Rs 137 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 120 Piece |
| Size | 5 mm |
| Blade Material | Mild Steel |
| Usage/Application | Cutting |
| Brand | VRS |
| Material | Mild Steel |
| Color | Red |
| Finished | Polished |
| Packaging Type | Box |
Additional Information:
Approx. Rs 60 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 120 Piece |
| Size | 12" |
| Usage/Application | New |
| Brand | VRS |
| Model Name/Number | VRS-034 |
| Material | Mild Steel |
| Finished | Polished |
| Blade Material | Carbon Steel |
| Blade Size | 4mm,5mm |
| Length | 12 inch |
| Handle Material | Wooden |
Additional Information:
Approx. Rs 75 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 96 Piece |
| Size | 12" |
| Blade Material | Mild Steel |
| Usage/Application | New |
| Brand | VRS |
| Model Name/Number | VRS-036 |
| Material | Carbon Steel |
| Blade Size | 5 mm |
| Finishing | Polished |
| Length | 12 inch |
Explore More Products
© VRS International. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited