Jalandhar, Punjab
GST No. 03AAVFV5083H1ZP
Approx. Rs 172 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Iron |
| Usage/Application | Gardening |
| Size/Dimension | 4 Inch |
| Weight | 2 kg |
| Brand | VRS |
| Color | Black |
Approx. Rs 170 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Head Material | Iron |
| Color | Metal Part Black |
| Usage/Application | Construction |
| Size | 5 Inch |
| Frequency | 50 Hz |
| Length | 8 m |
Approx. Rs 528 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Head Material | Iron |
| Color | Black |
| Usage/Application | Gardening |
| Size | 3 Inch |
| Weight | 2 kg |
| Frequency | 50 Hz |
Approx. Rs 375 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 48 Piece |
| Color | Black |
| Brand | VRS |
| Model Name/Number | VRS-071 |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
Explore More Products
© VRS International. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited